Majowe urodziny Michała…

Majowe urodziny Michała…

10 maja odbyła się kolejna w tym roku uroczystość urodzinowa. Tym razem jubilatem był Michał, który niezwykle wzruszony i przejęty, stawił czoło wyzwaniom, jakie niesie mu od teraz dorosłość. 18- te urodziny, to wyjątkowy dzień zarówno dla naszych podopiecznych, jak i nas samych, bowiem uświadamia nam jak szybko mija czas, jak szybko dzieci dorastają i jak szybko stają przed licznymi wyzwaniami dorosłości.

 Urodziny to czas radości, licznych uśmiechów i dobrej zabawy, dlatego oprócz słodkiego poczęstunku mogliśmy tego dnia potańczyć przy świetnej muzyce, porozmawiać, powspominać „stare czasy”. Uroczystość urodzinową uświetniła swoim wokalnym występem Emilia- uczennica jednego z gorzowskich liceów, która zaśpiewała specjalnie dla Michała kilka współczesnych utworów muzyki pop, a także ulubioną piosenkę jubilata o tytułowej bohaterce utworu Jana Brzechwy- Kaczce Dziwaczce.
Kolejną ważną niespodzianką dla Michała był występ jego kolegów z Koła Teatralnego, do którego Michał na co dzień należy. Chłopcy oprócz piosenki urodzinowej, zaśpiewali piosenkę z Akademii Pana Kleksa, bowiem wiedzieli, iż tym mogli sprawić mu najwięcej radości.
Na imprezę przybyli dawni koledzy Michała, z którymi miło spędzał czas przez długie lata w naszej placówce.
Sam jubilat, wzruszony i niezwykle szczęśliwy, dzielnie zdmuchnął świeczki na torcie, odpowiadał na liczne pytania pani Elwiry, śpiewał, tańczył i godnie prezentował się w roli już dorosłego mężczyzny.
Michale…
pragniemy raz jeszcze życzyć Ci wszystkiego dobrego, zdrowia i uśmiechu na Twojej twarzy, radości z każdego nowego dnia, bogatych doświadczeń, przyjaźni, ciekawych i przychylnych Ci ludzi na Twojej życiowej drodze, Kaczek Dziwaczek bez liku, Panów Kleksów nie tylko od święta, figli, psot i uciechy z bycia dorosłym…
Życzymy Ci również dystansu do rzeczywistości postrzeganej przez starszych, „Twojego” poczucia humoru, pozostania sobą i wielu wspaniałych chwil w naszym towarzystwie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wielkiego wydarzenia:

Najnowszy artykuł:

Zakończenie roku szkolnego
Dowiedz się wiecej